02May 2016

Bozankaya Raylı Sistemler tarafından imal edilen ilk yerli tramvayın da teknik dokümanlarını tamamladık. Proje kapsamında işletme kılavuzu, tamir-bakım kitapları ve yedek parça katalogları oluşturuldu. Kayseri Büyükşehir Belediyesinde hizmet vermekte olan tramvaylar yerli imalat olması sebebiyle gurur kaynağı oldu.

02Kas 2016

Alanında her zaman ilki gerçekleştirme yetisine sahip TCV Otomotiv de uzun süredir Türkiye’nin beklediği elektrikli araç projesinde bizi tercih etti. %100 Elektrikli yerli araç KARAT için kullanım kılavuzu, yedek parça kataloğu, tamir-bakım kitabı ve garanti kılavuzu hazırlamaktayız.

25Ara 2016

Otomotiv sektörünün dev isimlerinden Karsan AŞ. tarafından üretilen Menarinibus otobüslerinin tüm teknik dokümantasyon süreçlerini tamamladık. 2 Ay süren proje kapsamında hem dizel hem de CNG motorlu otobüslerin kullanım kılavuzları, tamir – bakım kılavuzları ve işletme kılavuzlarını tamamladık. Yazım dili İngilizce olan tüm kılavuzların aynı zamanda İtalyanca versiyonlarını da teslim ettik.    

07Oca 2017

İş Makinaları sektörünün lider üreticisi konumunda olan MST Makina’nın geçtiğimiz aylarda tamamladığımız Beko Loader serisinden sonra şimdi de Telehandler projesine başladık. Proje kapsamında kullanım kılavuzu ve yedek parça kataloğu yapılıyor.